Pokud máte o chléb zájem a v seznamu prodejen ani mezi pobočkami scuk.cz jste si nevybrali tu svou, můžeme vám na vaše přání chléb osobně doručit nebo poslat. Chléb posíláme na základě individuální dohody, doprava Zásilkovnou, kterou nejčastěji využíváme, pak činí 88 Kč, cena za osobní doručení závisí na počtu objednaných kusů a dojezdové vzdálenosti.

Pro účel zaslání si na stránkách www.zásilkovna.cz najděte pobočku, ve které si balíček vyzvednete a napište nám ji na adresu info@puretaste.cz spolu se svým telefonním číslem, na které vám přijde SMS, až bude balíček na pobočce k vyzvednutí.

Můžete také využít formulář, který najdete na stránce Kontakt.

Chléb posíláme i na Slovensko a do dalších sousedních zemí.

Chléb posíláme vždy v pondělí sudého týdne, doručení je až na vzácné výjimky hned následující den, tedy v úterý, většinou po 14.h. Chléb si objednávejte na daný termín  pouze v případě, že máte zajištěno neprodlené vyzvednutí ze Zásilkovny po obdržení SMS od nich.

Kilový tmavý bochník je za 310 Kč, světlý za 350 Kč, makovec za 495 Kč, karobový chlebík za 495 Kč, cena se může mírně lišit podle hmotnosti. Je možné, že se v našich spolupracujících obchodech setkáte s jinými cenami, ale cenová strategie je záležitost jednotlivých obchodníků, kterou nemůžeme ovlivnit.

DŮLEŽITÉ:
Pokud se při komunikaci pomocí okna chatu nedočkáte odpovědi na vaši otázku nebo objednávku, napište nám, prosím, před opuštěním stránky na sebe e-mailovou adresu, abychom se s vámi mohli spojit.