Pokud máte o chléb zájem a v seznamu prodejen jste si nevybrali tu svou, můžete si chléb objednat a my vám ho pošleme Zásilkovnou, poštovné je 88 Kč.

Pro ten účel si na stránkách www.zásilkovna.cz najděte pobočku, ve které si balíček vyzvednete a napište nám ji na adresu info@puretaste.cz spolu se svým telefonním číslem, na které vám pak přijde SMS, až bude balíček na pobočce k vyzvednutí.

Můžete také využít formulář, který najdete na stránce Prodejny úplně dole, pod seznamem prodejen. Omlouváme se za toto provizorní řešení, stránky se upravují.

Pokud byste neměli v blízkosti Zásikovnu, chléb Vám můžeme poslat přímo na adresu službou DPD, cena poštovného je 158 Kč, v tom případě nám, prosím, napište svou adresu.

Chléb posíláme i na Slovensko a do dalších sousedních zemí.

Chléb posíláme vždy v pondělí sudého týdne, doručení je až na vzácné výjimky hned následující den většinou po 14.h.

Kilový tmavý bochník je za 260 Kč, světlý za 290 Kč, makovec za 380 Kč, karobový chlebík za 420 Kč, cena se může mírně lišit podle hmotnosti. Je možné, že se v našich spolupracujících obchodech setkáte s jinými cenami, ale cenová strategie je záležitost jednotlivých obchodníků, kterou nemůžeme ovlivnit.

DŮLEŽITÉ:
Pokud se při komunikaci pomocí okna chatu nedočkáte odpovědi na vaši otázku nebo objednávku, napište nám, prosím, před opuštěním stránky na sebe e-mailovou adresu, abychom se s vámi mohli spojit.