V malé obci Bezno u Mladé Boleslavi, která je zároveň domovskou obcí naší pekárny, jsme ve spolupráci s prodejnou TOPAZ MARKET vyzkoušeli a uvedli do života nový způsob prodeje.

Do této prodejny od začátku prázdnin 2021 dodáváme chléb mražený, připravený k dopečení v jejich moderním dopékacím zařízení. Můžete si tedy zde nechat Bezobilný chléb rozpéct a donést si ho domů ještě teplý (Jen připomínáme – protože chléb neobsahuje obiloviny, tak mražením nevysychá a po rozpečení netvrdne. Jeho trvanlivost je po rozpečení 2 dny). Znamená to tedy, že si můžete náš chléb zde koupit kdykoli a nemusíte čekat na pondělí nebo středu, kdy standardně čerstvý chléb do prodejen dodáváme.

Dalším nadstandardním krokem prodejny TOPAZ MARKET je nabídka ochutnávkových plátků – koupíte si jen dva plátky, abyste zjistili, zda vám bude chléb vyhovovat a až poté si příště koupit celý bochník.

Těšíme se na další spolupráci s touto prodejnou, kde 😍nic není problém😍 a také na to, že jejich iniciativa se třeba ujme i v dalších prodejnách.👍.