Chystáme pro vás vegetariánskou pecku (kdo nás sledujete, už nejspíš víte, o čem je řeč🌻🍗). Protože bychom ale hrozně neradi vytvořili spojení „bezobilný chléb = vegetariánská strava“, připravili jsme pro vás malý dárek🎁.
 
Minikuchařka s recepty na využití našeho chleba vás nenechá na pochybách, že si náš chléb mohou dopřát i milovníci masa🍣🍗🥩🍖.
 
Tuto tištěnou skládačku můžete *** od 22.10 do 31.10.2021*** získat zdarma těmito dvěma cestami:
 

1)

E-SHOP (CHLÉB)  V našem e-shopu uděláte jakoukoli objednávku a my vám recepty automaticky přibalíme.
Při této příležitosti máme pro vás novinku – nově je u nás poštovné zdarma již od 700 Kč ceny nákupu.
 

2)

Nemusíte objednávat žádné zboží, stačí zaplatit 22 Kč, které použijeme na dopisní známku a obálku a můžete ji vyhlížet ve své poštovní schránce.

Tištěnou papírovou skládačku s deseti recepty na využití bezobilného chleba Vám pošleme automaticky na základě objednávky zboží nebo samotného poštovného.

 

Skládačka obsahuje 10 tipů na využití našeho chlebíku, a to jak na slano, tak i na sladko. Každý recept je pro přípravu deseti porcí, tato množství si jednoduše vydělíte pro počet Vámi připravovaných porcí. U každého receptu je i výpočet celkových nutričních hodnot, chleba i dalších ingrediencí dohromady.

Všechny recepty jsou bez obilovin – bez lepku, bez škrobů, cukru. Kromě prvního receptu na smetanovou pomazánku jsou všechny recepty také bez mléka.

Tuto „minikuchařku“ jsme vytiskli, abychom Vás povzbudili k dalšímu smažení, opékání, obalování a  nápadům bez hranic. Ať je pro Vás zdrojem inspirace a skvělých lahůdek♥!

Abychom předešli případnému zklamání, ještě zdůrazňujeme pro „rychločtenáře nepozorného charakteru“☺: V minikuchařce nejsou recepty na přípravu chleba. Pouze na jeho další využití☺☺☺