Začátek roku 2020 byl zatím nejsilnějším obdobím co do počtu objednávek v naší historii 😍. Jistě se dá zásadní vliv přičíst i rozšíření naší nabídky o malé bochníčky, takzvané třetinky, které si okamžitě získaly velkou oblibu a dodnes tvoří vždy zhruba polovinu všech objednávek👍.
V únoru jsme přišli s novinkou – Kokosovým chlebíčkem🥥, vhodným pro přípravu nízkosacharidových dezertů🍰.
Protože našimi hlavními zákazníky byly pražské obchody, a ty nejvíce doplatily na utichnutí cestovního ruchu🛑✈, první vlna opatření proti Covidu nás připravila o největší odběratele a i u těch, co zůstali, dramaticky poklesl počet objednávek.
Zato se současně začaly navyšovat prodeje na komunitním prodeji

Scuk.cz

👌, se kterým jsme navázali spolupráci v prosinci 2019🥂. I díky těmto událostem jsme jasně definovali potřebu vlastního e-shopu🤞.

Před prázdninami se nám podařilo s naší firemní prezentací dostat do finále soutěže o inovační projekt

EIT Food

👍.

O prázdninách jsme pracovali na přípravě e-shopu a podařilo se nám za toto krátké období vytvořit novou nabídku – dorty a zákusky v našem PureTaste režimu, tedy bezobilné, nízkosacharidové, bez lepku a bez mléka, Keto, Paleo, DIA🎂🍰🧁 – ty nyní tvoří samostatnou kategorii v našem novém e-shopu.
Ve

Středočeské inovační centrum

jsme získali v rámci Kreativního voucheru příspěvek na natočení firemních promo videí, z nichž první je již zveřejněno, a další videa budou součásti kampaní začátkem příštího roku😍.

Milé překvapení🎁: Původně jen pro jednorázovou promoakci k zavedení e-shopu jsme přišli s nabídkou ochutnávkového balíčku, který obsahuje dva plátky od každého druhu chleba, avšak zatím to díky velkému zájmu vypadá, že se usadí v naší nabídce natrvalo. Za to jsme moc rádi😍.
Zajisté i díky e-shopu se již čísla prodejů pomalu zvyšují a dostávají do úrovně minulého roku. A hned od začátku roku 2021 chystáme několik zajímavých novinek.
Moc se těšíme a přejeme vám hodně úspěchů i osobního štěstí🍀